Humbin jetën dy vëllezër nga Deçani në Gjermani, goditen për vdekje nga treni

Një 13 dhe një 17 vjeçar nga Ratishi i Epërm i Deçanit kanë humbur jetë në Brukberg të Gjermanisë. Të dy fëmijët e familjes Arifaj janë përplasur për vdekje nga treni.

Vdekjen e dy fëmijëve e ka bërë të ditur kryetari i Deçanit Bashkim Ramosaj, duke nënvizuar se Deçani është tronditur nga kjo tragjedi.

“Deçani është tronditur rëndë nga tragjedia që ndodhi sot në Bruckberg afër Münchenit të Gjermanisë me ç’rast humbën jetën dy vëllezërit Arifaj, njëri në moshën 13 vjeçare dhe tjetri në moshën 17 vjeçare. Për Deçanin dhe qytetarët e Deçanit është rast i rënd dhe ditë e zezë tragjedia që i ndodhi familjes Arifaj nga Ratishi i Epërm i kësaj komune. Ngushëllime familjes dhe të gjithë qytetarëve për këtë rast tejet të rëndë̈!”, ka shkruar Ramosaj në profilin e tij ‘facebook’.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Humbin jetën dy vëllezër nga Deçani në Gjermani, goditen për vdekje nga treni

 • 06/02/2021 at 04:51
  Permalink

  Avcılar Escort Gamze

  Gerçek anlamda tatmin duygusunu doruklarda yaşatacak ve
  sizleri de doyuracak olan unsurları sunmasıyla bilinen mükemmel kadınlar
  sayesinde istediğiniz gibi keyif almak ve tatmin olmak sizleri de güzelleştirebilir.
  Her anınıza neşe ve tutku katabilmenizin, daha
  farklı zamanlarınızla keyif alarak devamlılığınızı sağlayabilmenizin vereceği etkilerle beraber, hayatınızdaki unutulmaz zamanlarla bütünleştireceğiniz
  heyecanlarınızın artması da özel olacaktır. avcılar Escort sitesinde her zaman sekse doymak istediğiniz
  bir zaman giriş yaparak sizleri güzel hissettirecek kadınlara ulaşabilir ve fantezi yapabilirsiniz.

  Avcılar Escort

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *