NESËR DHE PASNESËR DO TË MBYLLET PLOTËSISHT PËR TRAFIKUN RRUGA LLAZAR LIÇENOSKI

Qyteti i Shkupit njofton se rruga Llazar Liçenoski do të jetë plotësisht e mbyllur për trafikun në pjesën nga QRS “Kale” për para Ambasadës Amerikane në periudhën prej orës 05:00 të datës 14.10.2020 deri në orën 19:00 të datës 15.10.2020, për shkak të asfaltimit.

Qyteti i Shkupit u bën thirrje të gjithë pjesëmarrësve në komunikacion që t’i përmbahen regjimit të përkohshëm të komunikacionit dhe të respektojnë sinjalizimin e vendosur rrugor.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *