Qeveria miratoi furnizim të vaksinave kundër Covid-19

Qeveria në mbledhjen e djeshme i shqyrtoi rekomandimet e Komisionit për sëmundje ngjitëse për mbajtje të detyrueshme të maskave mbrojtëse në ambiente të hapura dhe për ndalesë për grupim nëpër shtëpi gjatë festave familjare dhe mbi katër personave në ambiente të hapura pas orës 22:00, me ç’rast konkludoi se për zbatimin e tyre do të jenë të domosdoshme ndryshime në Ligjin për mbrojtje të popullatës nga sëmundjet ngjitëse, dhe njëherit miratoi furnizim të vaksinave për Covid-19. Tv21/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Qeveria miratoi furnizim të vaksinave kundër Covid-19

 • 07/07/2021 at 18:48
  Permalink

  Hello would you mind letting me know which web host you’re working with?

  I’ve loaded your blog in 3 completely different browsers and I
  must say this blog loads a lot faster then most. Can you
  recommend a good hosting provider at a reasonable price? Thank
  you, I appreciate it!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *