Zgjidhni problemin e inflamacionit të fytit dhe bajameve me shpejtësi të pabesueshme

Garantohet shërim i shpejtë, e në situata më të lehta edhe brenda orëve Përbërësit dhe përgatitja: 80 gramë fara të bluara të bimës qimnon i përzieni me 200 mililitra ujë dhe i zieni për 15 minuta.

Do të fitoni një masë të trashë homogjene, e cila ngjason me kafenë.

Më pas ia shtoni edhe 50 mililitra ujë, dhe e zieni përzëri. E hiqni nga zjarri dhe ia shtoni një lugë verë. Konsumimi: Çdo 30 minuta pini nga një lugë. Pas dy orëve dhimbja në fyt do të largohet dhe do ta keni më lehtë të përpiheni. Pas katër orëve tretmani përfundon. Mund ta përdorni edhe më gjatë nëse inflamacioni është më i rëndë. Kosovarja-ks/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *