Rama qytetarëve: Ju kujtoj se nga sot maska është e detyrueshme kudo jashtë shtëpisë

Postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES
dhe me këtë album të vitit 1918, kur pandemia zgjati 2 vjet, pati 3 valë, infektoi 500 milionë persona, vrau 50 milionë njerëz, prej të cilëve pjesën dërmuese gjatë valës së dytë, si pasojë edhe e mosrespektimit masiv të rregullave pas hapjes së parë, duke ju kujtuar se NGA SOT MASKA ËSHTË E DETYRUESHME KUDO JASHTË SHTËPISË, ju uroj një ditë të mbarë

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

59 thoughts on “Rama qytetarëve: Ju kujtoj se nga sot maska është e detyrueshme kudo jashtë shtëpisë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *