Thyhet rekordi i djeshëm/Pozitiv me Covid-19, 535 persona në Maqedoni

Në 24 orët e fundit, 535 shtetas të Maqedonisë së Veriut janë identifiku si pozitivë me virusin corona. Janë kryer 2445 teste dhe prej tyre, përqindja e testeve pozitive është e lartë, e cila është 21.8 përqind.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Thyhet rekordi i djeshëm/Pozitiv me Covid-19, 535 persona në Maqedoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *