Shqipëri/Sërish shifra të larta, 4 të vdekur dhe 289 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

Sërish shifra të larta me koronavirus në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë raporton se në 24 orët e fundit 4 pacientë kanë ndërruar jetë, ndërsa janë identifikuar 289 raste të reja me COVID-19.

Fatkeqësisht e kanë humbur betejën me COVID-19, një i ri 37-vjeçar nga Korça pa sëmundje bashkëshoqëruese, një 52-vjeçare nga Mirdita, një 81-vjeçar nga Tirana dhe një 85-vjeçar nga Fier.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *