RMVCovid19/594 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit, 3 persona kanë vdekur

Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 2617 testime të realizuara 594 persona kanë rezultuar pozitiv më virusin korona. 3 vdekje dhe 162 të shëruar raporton instituti. 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *