Vritet me armë zjarri biznismeni

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin  sotëm në Himarë, ku ka mbetur i vrarë me armë zjarri ndërtuesi 50-vjeçar Niko Goro njofton tch

Ai ka qenë pranë marketit të së motrës, e tij e cila ka mbetur e plagosur. E motra i ka dalë të vëllait para për ta mbrojtur dhe është plagosur. Një person i maskuar ka dalë nga makina dhe ka qëlluar ndaj Niko Goros. Autorët e atentatit kanë qenë me një makinë tip “Tuareg”.

Nuk dihen ende shkaqet e vrasjes së tij, ndërsa pritet të mësohen detaje të reja në orët në vazhdim.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Vritet me armë zjarri biznismeni

 • 04/10/2021 at 04:55
  Permalink

  Do you mind if I quote a few of your articles as long as I provide credit and sources back to your blog?

  My blog site is in the very same area of interest as yours and my visitors would definitely benefit from some
  of the information you provide here. Please let
  me know if this okay with you. Regards!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *