Kreu i AAA takim zyrtar me Presidentin Meta

Sot në vizitë zyrtare takova Kryetarin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta shkruan Afrim Gashi, kryetari i Alternativës
Në këtë takim vëllazëror biseduam për gjendjen e shqiptarëve në rajon si dhe për thellimin e bashkëpunimit ndërshqiptar si detyrë kombëtare.
Gjithashtu e falënderova z. Meta, për bashkëpunimin e deritanishëm, i cili shfaqi gatishmërinë që të ndihmojë në fuqizimin e kësaj fryme shkruan ai.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Kreu i AAA takim zyrtar me Presidentin Meta

  • 07/16/2021 at 02:30
    Permalink

    Actually when someone doesn’t be aware of after that its up
    to other viewers that they will assist, so here it happens.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *