Sot 12 persona kanë humbur jetën nga Covid19 informon MSH

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë kryer 771 teste, dhe 161 raste të reja të kovid-19 janë regjistruar në: Shkup-90, Kumanovë-11, Shtip-2, Prilep-6, Tetovë-5, Veles-4, Kavadarci-2, Gostivar-15, Strumica-8, Kriva Palanka-1, Radovish-1, Kocani-3, Probistip-2, Berovo-6, Valandovo-1, Delçevo-2, Kërçovë-2.

Sot, Instituti i Shëndetit Publik regjistron 154 pacientë të shëruar nga: Shkupi-62, Kumanova-6, Stip-4, Prilep-6, Tetova-7, Struga-4, Veles-3, Manastiri-2, Ohri-3, Kavadarci-5 , Gostivar-5, Gjevgjeli-2, Strumica-10, Radovish-4, Kocani-12, Probistip-6, Pehçevo-2, Berovo-3, Valandovo-4, Sveti Nikole-2, Kërçovë-2.
Kanë vdekur 12 persona

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Sot 12 persona kanë humbur jetën nga Covid19 informon MSH

 • 10/03/2021 at 08:00
  Permalink

  Thanks for the ideaas you have provided
  here. Yet another thing I would lijke to say is that computer system memoey
  specifications generally go up along with other improvements in the engineering.
  For instance, when new generations of processors are made in the market, there’s usuaally a similar increase in the
  size calls foor oof both the computer memory as well as har drive room.
  This iis because the software prrogram operated by simply
  these prtocessor chips will inevitably rise in power
  to make use of the new technological innovation.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *