U shënua përvjetori i 14 – të i rënies së komandant Isa Lika

Sot u shënua përvjetori i 14-të i rënies së Komandant Ilirit – Isa Lika (Komandant i Brigadës 112 “Mujdin Aliu”).

Me shumë dhimbje dhe krenari kujtojmë dhe nderojmë figurën e tij shkruan Hazbi Lika

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

31 thoughts on “U shënua përvjetori i 14 – të i rënies së komandant Isa Lika

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *