Arben Taravari në Click Plus: Propozon Qeveri të zgjeruar teknike për t’u përballur me pandeminë! Në zgjedhjet lokale 2021 synojnë Çairin dhe Tetovën!

Sekretari i Përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët në emisionin Click Plus në TV21, propozoi Qeveri të zgjeruar për t’u përballuar me pandeminë. Taravari tha se në këtë situatë çdo kush duhet të marrë përgjegjësi.

Përveç komunave që udhëheq Aleanca për Shqiptarët në zgjedhjet lokale të vitit 2021 synon Komunën e Çairit dhe Komunën e Tetovës, tha Arben Taravari në Click Plus u shpreh kreu i komunës së Gostivarit Taravari.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

41 thoughts on “Arben Taravari në Click Plus: Propozon Qeveri të zgjeruar teknike për t’u përballur me pandeminë! Në zgjedhjet lokale 2021 synojnë Çairin dhe Tetovën!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *