Bejta kandidati për kreun e komunës së Gostivarit në zgjedhjet lokale 21

Nevzat Bejta paralajmëron kandidaturën për kryetar Gostivari në zgjedhjet lokale 2021. Këtë e deklaroi në një intervistë për tv21. U shpreh se kjo ështe dëshirë e qytetarëve që ai përsëri të jetë në krye te komunës.
Sa i përket asaj se a ka përmbushur premtimet kreu i tanishëm i komunês, u shpreh se nuk ka përmbushur asnjë premtim, madje theksoi se është kryetar i cili nuk ka pasur program të vetin, u shpreh ai, duke pêrmend deponin Rusino, investimet dhe ndërtimet e fabrikave.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

8 thoughts on “Bejta kandidati për kreun e komunës së Gostivarit në zgjedhjet lokale 21

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *