Real Madrid në krizë, gjunjëzohet para Shakhtar në Madrid

Një duel mjaft interesant ishte kjo ndërmjet Realit të Madridit dhe Shahtjorit ku këta të fundit fituan me rezultat 3 me 2. Pjesa e parë përfundoi me rezultat 0 me 3 në favor të ukrainasve, kurse pjesa e dytë ishte më shpresëdhënëse për madrilenët ku në minutën e 59 përmbysën rezultatin 2 me 3 me golat e Modric dhe Vini junior dhe për të përfunduar dhe kështu gjithë loja në 30 minutat e fundit me një gol ofside.

Mjafton të përmendet se Real Madrid edhe në ndeshjen në Spanjë humbi nga Cadiz në fundjavë. mkalb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Real Madrid në krizë, gjunjëzohet para Shakhtar në Madrid

 • 09/11/2021 at 05:42
  Permalink

  I loved as much as you’ll receive carried out right here.
  The sketch is attractive, your authored material stylish.
  nonetheless, you command get bought an impatience over
  that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come further formerly again since exactly the same nearly very
  often inside case you shield this increase.

  Reply
 • 08/04/2021 at 12:58
  Permalink

  You can definitely see your enthusiasm in the article you write.

  The sector hopes for even more passionate writers like you who aren’t afraid to mention how they believe.
  At all times go after your heart.

  My blog post 바둑이사이트

  Reply
 • 07/12/2021 at 20:16
  Permalink

  สล็อตออนไลน์อันดับ1 Slotxo Pgslot สล็อตเว็บตรง สล็อตแตกง่าย
  Superslot AMBBET ASKMEBET สมัครสมาชิกใหม่ ฝากถอนอัตโนมัติ คาสิโน Casino
  สล็อตเกมยิงปลา @Game88v1

  Reply
 • 05/30/2021 at 04:44
  Permalink

  Hey there! I could have sworn I’ve been to this site before but
  after checking through some of the post I realized it’s new to me.
  Anyhow, I’m definitely delighted I found it and I’ll be bookmarking and checking
  back frequently!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *