Hasani: Nëse mbushen spitalet, do të vendoset karantina

Zëvendësministri i Shëndetësisë Ilir Hasani sot njoftoi futjen e një karantine të mundshme nëse plotësohen ambientet e spitalit transmeton kanal5.

Sipas kësaj duke patur parasysh numrin e madh të pacientëve dhe mungesën e shtretërve nëpër qendrat infektive, atëherë karantina në vend duket e pashmangshme. Por, a do jep rezultate shtetrrethimi i dytë në vend?

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

6 thoughts on “Hasani: Nëse mbushen spitalet, do të vendoset karantina

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *