Igor Durlovski: Largohem nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë

Interesat kombëtare, drejtësia për të përndjekurit padrejtësisht dhe një shtet normal për fëmijët tanë ishin / janë përparësitë e mia. Selia parlamentare përplaset kur pragma politike bëhet më e rëndësishme sesa morali. Prandaj, unë largohem nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë dhe u dëshiroj kolegëve nga Koalicioni “Për Rindërtimin e Maqedonisë” këmbëngulje, qëndrueshmëri, mençuri, të cilën jam i sigurt se e kanë.
Nuk mund ta bëj atë që thashë, por tani nuk do ta them dhe do të vazhdoj ta bëj!
Unë u qëndroj besnik përkrahësve të mi dhe zërit të tyre.

#Maqedonia
# Liria

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *