Igor Durlovski: Largohem nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë

Interesat kombëtare, drejtësia për të përndjekurit padrejtësisht dhe një shtet normal për fëmijët tanë ishin / janë përparësitë e mia. Selia parlamentare përplaset kur pragma politike bëhet më e rëndësishme sesa morali. Prandaj, unë largohem nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë dhe u dëshiroj kolegëve nga Koalicioni “Për Rindërtimin e Maqedonisë” këmbëngulje, qëndrueshmëri, mençuri, të cilën jam i sigurt se e kanë.
Nuk mund ta bëj atë që thashë, por tani nuk do ta them dhe do të vazhdoj ta bëj!
Unë u qëndroj besnik përkrahësve të mi dhe zërit të tyre.

#Maqedonia
# Liria

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Igor Durlovski: Largohem nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë

 • 07/03/2021 at 10:10
  Permalink

  Simply wish to say your article is as astonishing.

  The clearness on your submit is simply great and i could suppose you’re knowledgeable in this subject.
  Well along with your permission let me to snatch your feed
  to stay up to date with impending post. Thanks 1,000,000 and please carry on the gratifying work.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *