Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do të vizitojë Maqedoninë e Veriut

Kryeminsitri i Kosovës, Avdullah Hoti të premten do ta vizitojë Maqedoninë e Veriut. Këtë e bëri të ditur zëvendëskryeministri i parë dhe Ministri për Sistem Politik Artan Grubi në emisionin “Natën me Fatmir Spahiun” në RTK. tv21/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *