Policia ndërpreu dasmën me 200 të ftuar në Haraçinë

Sonte rreth orës 21:30 oficerët e policisë dhe inspektimi i tregut ndërprenë një dasmë, aheng familjar në një objekt hotelierik në fshatin Haraçinë, ka mësuar Kanal5.

Rreth 200 njerëz u gjetën në ndërtesë, dhe policia është ende në ndërtesë.

Të Dielën, policia ndërpreu një martesë në fshatin Glumovo të Shkupit.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

164 thoughts on “Policia ndërpreu dasmën me 200 të ftuar në Haraçinë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *