Filipçe: Vala e fortë e vjeshtës ka rënduar laboratorët e testimit, po punohet për gjetjen e një zgjidhjeje

Vala e fortë e vjeshtës ka rënduar laboratorët e testimit, por ata po punojnë për gjetjen e një zgjidhjeje për terma të rinj. Këtë fundjavë të gjithë laboratorët do të punojnë me kapacitet të plotë për të arritur përpunimin e testeve, dhe sot kemi biseduar për hapjen e termave të rinj në fillim të javës së ardhshme. Të gjitha ambientet janë të angazhuara maksimalisht, kolegët punojnë në tre ndërrime. Besoj se shpejt do të gjejmë një zgjidhje për të kapërcyer situatën.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

89 thoughts on “Filipçe: Vala e fortë e vjeshtës ka rënduar laboratorët e testimit, po punohet për gjetjen e një zgjidhjeje

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *