Në Holland, sfida Venlo – Ajax me rezultat jo të zakonshëm

Ndeshje interesante me shumë gola po luhet momentalisht në Holland, Venlo – Ajax, kur mysafirët po mundin me diferencë 0-12. Një rezultat jo i zakonshëm. Dhe sfida ende luhet minuta e 80.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

23 thoughts on “Në Holland, sfida Venlo – Ajax me rezultat jo të zakonshëm

Lini një Përgjigje te storno brzinol Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *