Shpëton Zidan, Real Madrid fiton në Barcelonë

Real Madrid dhe Barcelona janë ballafaquar mes veti sot nga ora 16 : 00 në teren të fc Barcelonës. Sfida u përmbyll me rezultat 1:3 në favor të Madridit. Ndeshta ishte e barazpeshuar gjithë kohen, por diferencën bëri Reali. Pjesa e parë u mbyll me 1:1 me golat e Valverde dhe Asun Fati, ndërsa pjesa e dytë me dy gola nga Madrid edhe atë Ramos me penalti dhe Modric në minutën e 90 mbylli el clasikon e parë. Mkalb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

640 thoughts on “Shpëton Zidan, Real Madrid fiton në Barcelonë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *