Vdes Hamdi Bajram, nga komplikime në zemër

Partia e tij Bashkimi i Romëve nga Maqedonia (SRM) raporton për Kanal 5 se ai vdiq në moshën 64 vjeç në klinikën Filip II për shkak të problemeve të zemrës. Hamdi Bajram njihet si deputeti me fjalimet e tij brenda dhe jasht parlamentit të cilêt zgjonin interes te populli.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

444 thoughts on “Vdes Hamdi Bajram, nga komplikime në zemër

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *