15 viktima dhe 247 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

Ministria e Shëndetësisë, informoi se gjatë 24 orëve të fundit nga 737 testime të realizuara, 247 persona kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Shkup-116, Kumanovë-4, Shtip-12, Prilep-23, Tetovë-10, Strugë-12, Veles-7, Manastir-8, Ohër-14, Kavadarc-2, Gostivar-10, Strumicë-6, Kriva Pallankë-3, Radovish-2, Koçan-3, Probishtip-5, Demir Hisar-1, Makedonski Brod-1, Kërçovë-6 dhe Resnjë-2. 

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “15 viktima dhe 247 të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *