Qeveria paralajmëron pako të pestë ekonomike: Do të ketë aq ndihma sa të ketë nevojë

Nëse vazhdon kriza ekonomike nga virusi korona Qeveria apo më konkretisht zv/kryeministri për çështje ekonomike Fatmir Bytyqi paralajmëron ndihma të mëtejme për qytetarët dhe bizneset.

Bytyqi tha se po e analizojnë situatën dhe se do të ketë edhe pako të pestë ekonomike nëse është nevoja. Tv21/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Qeveria paralajmëron pako të pestë ekonomike: Do të ketë aq ndihma sa të ketë nevojë

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *