Erdogan: Vendet perëndimore që po sulmojnë islamin duan luftë

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan tha sot se vendet perëndimore që sulmojnë Islamin duan të fillojnë një kryqëzatë.

Duke iu drejtuar ligjbërësve nga Partia e tij e Drejtësisë dhe Zhvillimit (AKP) në parlament, Erdogan tha se kundërshtimi i sulmit ndaj Profetit Muhamed ishte një çështje nderi për ta.

Image

Zyrtarët kryesorë turq kanë dënuar më parë karikaturat e Presidentit Rexhep Tajip Erdogan në numrin e sotëm të së përjavshmes satirike franceze Charlie Hebdo, duke e quajtur lëvizjen një përpjekje të neveritshme për të përhapur racizëm kulturor dhe urrejtje.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Erdogan: Vendet perëndimore që po sulmojnë islamin duan luftë

 • 10/06/2021 at 03:33
  Permalink

  สำหรับนักพนัน ที่กำลังตามหา สล็อตเว็บตรง ยอดนิยม 2021 ที่ เว็บเดียวรวมทุกค่าย ค่ายดังเกมสล็อตออนไลน์ยอดฮิต
  เช่น PGSLOT,สล็อตXO,สล็อตโจ๊กเกอร์,AMB
  SLOT,JILI SLOT,SLOT JILI,PRAGMATIC PLAY,SPADE GAMING และค่าย เกมสล็อตออนไลน์ อื่นๆอีกมากมาย สล็อตเว็บหลัก ตอบสนองความต้องการของท่านได้ ด้วยระบบและบริการดีๆมากมาย เช่น ฝากเงิน ผ่าน ระบบ AUTOMATIC , ไม่มีขั้นต่ำ ฝาก-ถอน โปรสมัครสมาชิกใหม่ วันนี้ รับโบนัสทันที 100% พร้อมลุ้นรับ เครดิตฟรี
  10,000 บาท เล่นสล็อตฟรี ได้ตามความต้องการ ตลอด 24 ชม.
  อีกทั้งยังเปิดให้บริการ
  เกมคาสิโนออนไลน์ ครบทุกวงจร เช่น
  บอล,Baccarat Online,หวย,ไฮโล,รูเล็ต,สล็อต,โป๊กเกอร์,เกมยิงปลา และอื่นๆอีกมากมาย มีให้เล่นครบทุกเกม ดีขนาดนี้ ไม่ลองถือว่าพลาดมาก เว็บใหญ่สล็อตออนไลน์
  ที่มีเกร็ดความรู้ดีๆ บทความสล็อต , แนะนำเกมสล็อต
  , วิธีการเล่นสล็อต
  , รูปแบบของเกมสล็อต
  , สูตรเกมสล็อต ให้ทุกท่านได้ศึกษา เว็บหลักสล็อต ที่ดีที่สุด สมัครสมาชิกใหม่ ได้ตลอด ทั้งวัน สล็อตออนไลน์เว็บตรง ของเรา เปิดให้บริการตลอด 24 ชม.

  ยินดีให้บริการทุกท่าน

  Reply
 • 10/06/2021 at 02:48
  Permalink

  I would like to thank you for the efforts you’ve
  put in writing this website. I am hoping the same high-grade web site post from you iin the upcoming
  as well. Actually your creative writing abilities has encouraged me to get my own blog
  now. Actually the blogging is spreading its wings rapidly.
  Your write up is a great example of it.

  Reply
 • 09/17/2021 at 06:19
  Permalink

  Hey just wanted to give you a quick heads up.
  The words in your article seem to be running off the screen in Safari.
  I’m not sure if this is a format issue or something to do with internet
  browser compatibility but I figured I’d post to let you know.
  The design look great though! Hope you get the issue fixed soon.
  Kudos

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *