Presidenti Trump përsëri me tweet: Covid, unifikim i mediave fake, pas 4 Nëntor nuk do të flasin më!

Covid, Covid, Covid është një rrjet i unifikuar i Fake News Lamestream Media. Ata nuk do të flasin për asgjë tjetër deri më 4 nëntor. Kur zgjedhjet do të mbarojnë (shpresojmë!). Atëherë biseda do të jetë sa e ulët është shkalla e vdekjes, shumë dhoma spitali dhe shumë teste të të rinjve shkruan presidenti Trump.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

306 thoughts on “Presidenti Trump përsëri me tweet: Covid, unifikim i mediave fake, pas 4 Nëntor nuk do të flasin më!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *