Spasovski në Klinikën Infektive

Ministri i Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski është pranuar në ISHP Klinika Universitare për Sëmundje Infektive dhe Gjendje Febrile – Shkup për shkak të temperaturës së lartë, konfirmuan për TV21 nga Ministria e Punëve të Brendshme.

Nga MPB theksuan se gjendja shëndetësore e ministrit është stabile. tv21/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *