Borxhi për faturat e pa paguara të ujit do të mund të paguhet pa kamatë, nga 2 deri më 15 nëntor

N.P. “Ujësjellësi dhe Kanalizimet – Shkup”, duke pasur parasysh gjendjen socio-ekonomike si rezultat i pandemisë, përsëri plotëson nevojat e qytetarëve. Gjegjësisht, çdo ditë pune nga ora 8 e mëngjesit deri në 2 pasdite, qytetarët mund të drejtohen në Sektorin për Grumbullim, për pagimin e borxheve deri në 24 këste mujore, varësisht nga shuma e borxhit”, thuhet në njoftimin e sotëm.

N.P. “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” njofton se sportelet dezinfektohen gjatë gjithë kohës dhe se gjatë pagesave respektohen të gjitha protokollet për parandalim e Covid-19. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Borxhi për faturat e pa paguara të ujit do të mund të paguhet pa kamatë, nga 2 deri më 15 nëntor

  • 08/02/2021 at 01:38
    Permalink

    I have been exploring for a bit for any high-quality articles or weblog posts on this sort of area . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this web site. Studying this information So i’m satisfied to exhibit that I’ve a very good uncanny feeling I found out just what I needed. I so much undoubtedly will make certain to don’t omit this web site and provides it a look regularly.

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *