Borxhi për faturat e pa paguara të ujit do të mund të paguhet pa kamatë, nga 2 deri më 15 nëntor

N.P. “Ujësjellësi dhe Kanalizimet – Shkup”, duke pasur parasysh gjendjen socio-ekonomike si rezultat i pandemisë, përsëri plotëson nevojat e qytetarëve. Gjegjësisht, çdo ditë pune nga ora 8 e mëngjesit deri në 2 pasdite, qytetarët mund të drejtohen në Sektorin për Grumbullim, për pagimin e borxheve deri në 24 këste mujore, varësisht nga shuma e borxhit”, thuhet në njoftimin e sotëm.

N.P. “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” njofton se sportelet dezinfektohen gjatë gjithë kohës dhe se gjatë pagesave respektohen të gjitha protokollet për parandalim e Covid-19. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *