MPB: Janë arrestuar tetë dilerë të drogës në Kavadar

Mbrëmjen e djeshme policia ka kryer disa aksione në rajonin e Kavadarit. Zëdhënësi i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Toni Angellovski sot tha se janë arrestuar gjithsej tetë persona për trafikim me lëndë narkotike.

Është konfiskuar marijuhanë, hashish, kokain, dhe gjatë ditës së sotme të gjithë këto persona do të paraqiten para gjykatësit në procedurë paraprake, që të sanksionohen”, tha Angellovski nga Kavadarci. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “MPB: Janë arrestuar tetë dilerë të drogës në Kavadar

 • 09/05/2021 at 08:32
  Permalink

  You can certainly see your skills in the work you write.
  The sector hopes for even more passionate writers such as you who are not
  afraid to say how they believe. All the time follow
  your heart.

  Reply
 • 04/14/2021 at 22:30
  Permalink

  What’s Taking place i am new to this, I stumbled upon this
  I’ve found It absolutely helpful and it has aided me out loads.
  I hope to give a contribution & aid different customers like its
  helped me. Good job.

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *