A do ballafaqohemi përsëri me orë policore/ Filipçe: E mendojmë seriozisht

Kështu ka deklaruar ministri Venko Filipçe për Sitell. Ai tha se për momentin nuk ka nevojë për këtë masë por se e njëjta nuk përjashtohet.

“Tani nuk është koha për orë policore, por po shqyrtohet si mundësi që të ketë kufizim të lëvizjes në mbrëmje. Ne kemi rekomanduar masa që njerëzit të mos kenë ku të shkojnë në mbrëmje dhe për këtë shkak nuk kemi nevojë për këtë. Duhet të kemi parasysh se çfarë po bëhet në vendet tjera. Nëse shohim se nuk kanë efekt masat, do të shkojmë në mbyllje të plotë të objekteve hotelerike në një orë të caktuar, më herët se sa është tani apo mbyllje të plotë të objekteve ku ka ngjarje kulturore”, ka deklaruar ministri FIlipçe.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “A do ballafaqohemi përsëri me orë policore/ Filipçe: E mendojmë seriozisht

 • 10/15/2021 at 02:23
  Permalink

  631427 433488You produced some decent points there. I looked on the internet for that problem and discovered a lot of people is going together with with the internet internet site. 930736

  Reply
 • 10/12/2021 at 19:13
  Permalink

  98912 489869Wow, awesome blog structure! How long have you been running a weblog for? you created blogging look simple. The total look of your website is fantastic, let alone the content material material! 481876

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *