Spitali “8 Shtatori” i mbushur plotësisht me pacientë me kovid19

“Nga 80 shtretër, 79 janë tashmë të mbushur me pacientë. “Nga natën e kaluar deri në këtë mëngjes, ne gjithashtu kryem 80 ekzaminime të pacientëve që u ankuan për simptomat e koronavirusit,”  tha Kostov për Telma.

Ky spital dikur ishte një qendër për pacientët me koronavirus. Sidoqoftë, pas zvogëlimit të rasteve këtë verë, ajo ngadalë po kthehej në normalitet.

Për shkak të kapaciteteve të plotësuara të Klinikës së Sëmundjeve Infektive dhe spitalit modular, disa departamente të Klinikës u kthyen në qendër kovid.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Spitali “8 Shtatori” i mbushur plotësisht me pacientë me kovid19

 • 08/25/2021 at 04:48
  Permalink

  Thanks for every other wonderful article. Where else
  may anybody get that type of information in such a perfect
  approach of writing? I have a presentation subsequent week, and I am
  at the search for such information.

  Reply
 • 08/23/2021 at 12:53
  Permalink

  Thanks for the good writeup. It if truth be told used
  to be a amusement account it. Glance advanced to more introduced agreeable
  from you! However, how could we keep in touch?

  Reply
 • 08/23/2021 at 12:01
  Permalink

  Nice blog here! Also your web site loads up fast!
  What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
  I wish my web site loaded up as fast as yours lol

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *