Shtetasit e RMV do të mund të hyjnë në Serbi pa test PCR nga 10 nëntori

Vendimi u mor nga kryeministri Zoran Zaev së bashku me kryeministrin shqiptar Edi Rama dhe presidentin serb Aleksandar Vuçiç, por megjithëse qeveria maqedonase njoftoi pas takimit se masa do të hynte në fuqi sot, Vuçiç tha të shtunën se shtetasit e RMV do të mund të hyjnë në Serbi pa test PCR negativ nga 10 nëntori. Tv21/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

51 thoughts on “Shtetasit e RMV do të mund të hyjnë në Serbi pa test PCR nga 10 nëntori

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *