MPB: Tre shtetas të Maqedonisë janë të përfshirë në sulmin e Vjenës

Nga lista që autoritetet austriake kanë dorëzuar në MPB, është konstatuar se tre të përfshirë në sulmin terrorist, përveç shtetësisë austriake, kanë edhe shtetësi maqedonase, respektivisht bëhet fjalë për personat K.F. (i lindur në Modling të Austrisë), A.G. (i lindur në Shën Polten të Austrisë) si dhe U.A. (i lindur në Vjenë të Austrisë).

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *