Nga sot çmime më të lira të karburanteve në vend

Çmimet e EUROSUPER-95 dhe EUROSUPER-98 janë ulur me gjysmë denari, kështu që një litër i këtyre lëndëve djegëse tani kushton përkatësisht 58 dhe 60 denarë.

Çmimi i karburantit EURODIESEL ka rënë për një denar, kështu që një litër naftë do të kushtojë 49,50 denarë.

Komisioni thekson se ulja është në përputhje me metodologjinë e përdorur për llogaritjen e çmimeve.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

4 thoughts on “Nga sot çmime më të lira të karburanteve në vend

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *