Qeveria sot vendos nëse do të mbyllen kafenetë në ora 21!

Qeveria e Maqedonisë së Veriut sot me propozim të Komisionit për Sëmundje Ngjitëse duhet të vendosë nëse duhet të ketë kufizime shtesë për kafenetë dhe objektet hotelerike.

Sipas propozimit, kafenetë dhe objektet hotelerike duhet të mbarojnë me punë në ora 21:00 në vend të 23:00 që është tani. Tv21/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Qeveria sot vendos nëse do të mbyllen kafenetë në ora 21!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *