Filipce do t’i drejtohet publikut: Ministri i Shëndetësisë do të mbajë konferencë për shtyp

Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe dhe drejtori i Klinikës për Sëmundje Infektive dhe Dr. Milena Stevanovic, sot në ora 13:00 do të mbajnë një konferencë të përbashkët për shtyp para Ministrisë së Shëndetësisë njofton pres24.

Ata pritet të raportojnë mbi gjendjen e koronavirusit dhe objektet spitalore.

Gjatë ditës së djeshme, një numër rekord i pacientëve të rinj u regjistruan dhe ambientet spitalore janë duke u mbushur. mkalb/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Filipce do t’i drejtohet publikut: Ministri i Shëndetësisë do të mbajë konferencë për shtyp

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *