Filipçe me konferencë për shtyp, mos dilni pa nevojë, respektoni masat

Gjendja momentale epidemiologjike në vend në Qendrën klinike. Në kohën e fundit kemi shpërthim të virusit, këtë e thonë edhe nga OBSH-ja. Ndërsa nga informatat që kam nga kolegët e vendeve të rajonit, gjithkund situata është shqetësuese, sfida më e madhe është numri i kapaciteteve nëpër spitale. Edhe tek ne gjendja nuk është më e mirë”, deklaroi Venko Filipçe, ministër i shëndetësisë.

Sipas ministrit Filipçe çelësi për stabilizimin e gjendjes është respektimi i masave, andaj apeloj që të mos dilet pa nevojë, por të respektohen masat dhe protokollet që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19. Alsat/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Filipçe me konferencë për shtyp, mos dilni pa nevojë, respektoni masat

 • 11/12/2021 at 13:09
  Permalink

  96365 475444An intriguing discussion is worth comment. Im certain that you simply write regarding this subject, could possibly not be considered a taboo topic but typically persons are too small to communicate on such topics. To one more. Cheers 306959

  Reply
 • 08/02/2021 at 13:36
  Permalink

  It’s a pity you don’t have a donate button! I’d most certainly donate to this superb blog! I guess for now i’ll settle for bookmarking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to fresh updates and will share this website with my Facebook group. Chat soon!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *