Sela për “27 Prillin”: Zaevi la të lirë Mijallkovin, burgosi Feta Halimin

Ndodhitë e 27 prillit kanë të bëjnë me pushtetin e aspak me opozitën. Zaevi la në liri Sasho Mijallkovin, ndërsa ka futur në burg Feta Halimin, personin i cili më ka shpëtuar kokën. Feta Halimi të vetmin faj që ka, është ajo që unë sot jam gjallë dhe pranë fëmijëve të mi. Këtu nuk fajësoj opozitën por fajësoj LSDM-në dhe BDI-në”, tha Sela. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

3 thoughts on “Sela për “27 Prillin”: Zaevi la të lirë Mijallkovin, burgosi Feta Halimin

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *