21-vjeçari nga Kavadari ndërron jetë nga koronavirusi

Dita e sotme përveç rekordit  të rasteve të reja me koronavirus, 1 285 në 24 orët e fundit, rezultoi edhe me 14 viktima. Mes 14 pacientëve që nuk e fituan dot betejën me virusin Korona, relativisht të rinj, ishte dhe një 21-vjeçar nga Kavadari. Ministria e Shëndetësisë nuk jep më shumë detaje nëse i riu 21-vjeçar vuante nga sëmundje shoqëruese ose jo. als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *