Ai Ahmeti: Rikthehet miku jonë i madh, Joe Biden

Rikthehet miku jonë i madh, Joe Biden, tashmë në krye të Shteteve të Bashkuara të Amerikës 🇺🇸

Uroj shëndet, punë të mbarë dhe suksese për Presidentin Biden dhe përgëzoj SHBA-të për përmbylljen e procesit zgjedhor dhe të zgjedhurit e ri në Kongres, Senat dhe në Shtëpinë e Bardhë.

Faleminderime të mëdha edhe për Presidentin Donald Trump dhe kontributin e tij në 4 vitet e kaluara.

Miqësia jonë me 🇺🇸 është e përhershme shkruan ai në profilin e tij të facebook.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Ai Ahmeti: Rikthehet miku jonë i madh, Joe Biden

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *