Maqedonia e Veriut/1285 raste te reja me koronavirus dhe 14 viktima

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë kryer 3 404 teste dhe prej tyre 1 285 kanë rezultaur pozitivë me koronavirus, ose 38 per qind e testeve të kryera. Në 24 orët e fundit po ashtu kanë ndërruar jetë edhe 14 pacientë, ndërsa janë shëruar 176 persona.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Maqedonia e Veriut/1285 raste te reja me koronavirus dhe 14 viktima

  • 10/01/2021 at 23:20
    Permalink

    853341 743035Wow i like yur site. It truly helped me with the details i wus searching for. Appcriciate it, will bookmark. 644947

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *