Thaçi në paraqitjen e tij të parë: Jam i pafajshëm

Hashim Thaçi para gjykatës speciale u shpreh i prerë, se akuza me të gjitha pikat që i përmban është e paqëndrueshme dhe se ai është i pafajshëm. Als/

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

5 thoughts on “Thaçi në paraqitjen e tij të parë: Jam i pafajshëm

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *