Dy qytetarë të Shkupit vdiqën në një aksident të rëndë automobilistik në Republikën Çeke

Sipas mediave lokale, dy të rinj nga Shkupi vdiqën në aksident. Bëhet fjalë për MB (30 vjet) dhe DB. (27 vjeç), të cilët po ktheheshin në atdheun e tyre, gjegjësisht në Maqedoni.

Sipas mediave çeke, makina doli nga rruga dhe goditi urën në drejtim të Usti na Laba.”Sipas informacionit fillestar, një automjet BMW doli nga autostrada, pas së cilës dy persona, një shofer dhe një pasagjer, vdiqën në vend,” tha zëdhënësi i policisë Veronika Hiplerova.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *