Filipçe: Presim që masat e reja restriktive të japin rezultat pas dy javësh

Presim që para nesh të jetë periudha …javën e ardhshme ose pas dy jave, në të cilat definitivisht do të shohim efektet e masave restriktive. Presim që numri i personave të sapodiagnostikuar në këtë periudhë të stabilizohet, dhe në periudhën e ardhshme numri të zvogëlohet”, tha mes tjerash ministri FIlipçe pas vizitës së tij në spitalin e Gostivarit.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

2 thoughts on “Filipçe: Presim që masat e reja restriktive të japin rezultat pas dy javësh

 • 08/29/2021 at 17:38
  Permalink

  Heya! I understand this is sort of off-topic however I had to ask.
  Does running a well-established website like yours require a massive amount work?
  I’m completely new to writing a blog but I do write in my
  diary everyday. I’d like to start a blog so I will be able to share my own experience and views online.
  Please let me know if you have any kind of ideas or tips for brand new aspiring bloggers.
  Thankyou!

  Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *