Kosovë, rëndohet gjendja nga pandemia

Kosova vazhdon të regjistrojë shifra të larta të të infektuarve me COVID-19, pasi filloi mbrëmë zbatimi i masave të reja kufizuese në përgjigje të situatës së rënduar. Policia thotë se po zbaton masat me përpikmëri dhe se ka komunikuar mbi 770 gjoba vetëm gjatë 24 orëve të fundit.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *