Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe, 22 nëntori ditë jopune për shqiptarët në Maqedoni

Ministria për Punë dhe Politikës Sociale njofton se në përputhje me Ligjin për festat, 22 nëntori 2020( e diel), Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe është ditë jopune për shqiptarët n[ Republikën e Maqedonisë së Veriut.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

38 thoughts on “Dita e Alfabetit të Gjuhës Shqipe, 22 nëntori ditë jopune për shqiptarët në Maqedoni

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *