Moti sot me diell dhe vranësira mesatare

Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa nëpër lugina do të ketë edhe paraqitje të mjegullës. Gjatë ditës vranësirat pritet të rriten ndërsa gjatë natës nuk përjashtohen edhe reshje të shiut. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 12 deri në 17 gradë.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *