Ibrahimi: Zaev, jo drogë për qytetarët!

Postimi i plotë i ish deputetit Zeqirija Ibrahimi drejtuar kryeministrit Zaev në lidhje me legalizimin e marijuanës në vend.

”Zaev, aq shumë drogë ju ka mbetur në shtëpi, që tash doni ta legalizoni?!
Bëjeni përshesh me Vicen dhe hajeni bashkë, ama JO DROGË PËR QYTETARËT shkruan ish deputeti Ibrahimi.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “Ibrahimi: Zaev, jo drogë për qytetarët!

  • 10/18/2021 at 06:24
    Permalink

    878013 978250It is difficult to acquire knowledgeable individuals about this subject, and you sound like what happens youre speaking about! Thanks 551243

    Reply

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *