685 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

Gjatë 24 orëve të fundit (21/22.11.2020) në territorin e Republikës së Maqedonisë së Veriut janë regjistruar 722 shkelje për mosmbajtje të maskës mbrojtëse. Nga MPB-ja në vazhdimësi apelojnë deri tek të gjithë qytetarët që të respektojnë masat dhe protokollet e miratuara nga Qeveria e që kanë për qëllim ballafaqimin me Kovid-19.

Shpërndaje lajmin me të tjerët
0Shares
0 0 0

One thought on “685 gjoba për mosmbajtje të maskës mbrojtëse

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *